Yeni Manşet - Güncel Haberler - Son Dakika Haber
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 15:33

Bulancak'ta ücretsiz marul dağıtılacak

GİRESUN (PHA) - Giresun'un Bulancak ilçesinde Belediye tarafından üretilen marulların vatandaşlara ücretsiz dağıtılacağı açıklandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-04-2024 15:24   Güncelleme : 18-04-2024 15:24
Bulancak'ta ücretsiz marul dağıtılacak

Bulancak Belediyesi Sebze Serasında yetiştirilen Organik Marulların bugün saat 11.00'de Belediye Hizmet Binası önünde kurulacak stantda ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklandı. Bulancak Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan duyuruda; "Ücretsiz Marul almak isteyen vatandaşlarımız standımıza gelerek faydalanabilirler" ifadelerine yer verildi.

Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç de; "Bilindiği gibi, Bulancak Belediyesi iştiraki olarak Galericiler sitesi arkasında 2 dönümü kapalı sera, 2 dönümü açık tarla olmak üzere toplam 4 dönüm alanda Uzman Ziraat Mühendisleri ve teknikerleri nezaretinde ve organik olarak mevsimsel ve sürekli sebzeler yetiştirilmektedir. Burada yetişen ürünler başta ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak ulaştırılmakta ve üretim alanında uygun fiyatla satılmaktadır. Zaman zaman da hızlı tüketilmesi gereken ürünlerde yine halkımıza ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Sosyal ve üreten Belediyecilik gereği bu ve benzeri hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz. Afiyet olsun" dedi.

Haber: Mehmet Emin Danış/Ordu-PHA

Kaynak : PHA

HaberHaber

YORUMLAR