Yeni Manşet - Güncel Haberler - Son Dakika Haber
HV
23 TEMMUZ Salı 06:24

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Yeni Manşet Haber ve Medya
Ertunç Demiriz
info@yenimanset.com.tr
 
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Seda Aytek
 
EDİTÖRLER 
Mehmet Enli
Ümit Topal

KÖŞE YAZARLARI

REKLAM 

Cengiz Akboğa
reklam@yenimanset.com.tr
 
İLETİŞİM
Telefon: 0544 911 5858
info@yenimanset.com.tr

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM
Gazi Soft Bilişim
0 236 713 0 911

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2011 yenimanset.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yenimanset.com’a aittir. yenimanset.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yenimanset.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.yenimanset.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yenimanset.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir

 
Sitemizde yayınlanan haberler (alıntı içerik, yanıltıcı, ifşa, özel hayata saldırı düşündüğünüz) uyar/ihbar et şekliyle kaldırılmaktadır. Yeni Manşet sorumluluk almamaktadır.  İhbar/uyarı için info@yenimanset.com.tr adresine mail atınız.